יום שלישי, 19 במאי 2015

אלרגיה טיפול טבעי

גורמי סיכון לאלרגיה

גורמי סיכון לאלרגיה יכולים להיות ממוקם בשתי קטגוריות כלליות, כלומר מארח וגורמים סביבתיים. גורם מארח כולל תורשה, מין, גזע, וגיל.
עם זאת, היו עליות האחרונות בשכיחות של הפרעות אלרגיות שלא יכול להיות מוסברת על ידי גורמים גנטיים לבד. ארבעה מועמדים סביבתיים עיקריים הם שינויים בחשיפה למחלות זיהומיות בילדות מוקדמת, זיהום סביבתי, רמות האלרגן, ושינויים תזונתיים.
להלן וידאו אודות אלרגיה טיפול טבעי


אלרגיה למזון

מגוון רחב של מזונות יכול לגרום לתגובות אלרגיות, אך 90% מתגובות אלרגיות למזון נגרמים ע"י מזונות כמו חלב פרה, סויה, ביצים, חיטה, בוטנים, אגוזים, דגים. אלרגיות למזון אחרים, המשפיע על פחות אדם 1 מכל 10,000 אנשים באוכלוסייה, יכולה להיחשב כ"נדיר".

האלרגיה למזון הנפוצה ביותר באוכלוסיית ארה"ב היא רגישות לסרטנים. למרות שהאלרגיה לבוטנים ידועות לשמצה בחומרתם, אלרגיה לבוטנים אינן אלרגיה למזון הנפוצה ביותר במבוגרים או ילדים. תגובות קשות או מסכנות חיים יכולות להיות מופעלות ע"י אלרגנים אחרים, והם נפוצים יותר בשילוב עם אסתמה.


אלרגיות לחלבון החלב נפוצות ביותר בילדים. כ-60% מתגובות אימונוגלובולין E. ישנם אנשים שגופם אינו מסוגל לסבול חלב שמקורו במעז או מכבשים, כמו גם מפרות, ורבים גם לא מסוגלים לסבול מוצרי חלב כגון גבינה. בערך 10% מילדים עם אלרגיה לחלב תיהיה תגובה. בשר בקר מכיל כמות קטנה של חלבון שנמצאה בחלב פרה.  אי סבילות ללקטוז, תגובה נפוצה לחלב, היא לא סוג של אלרגיה בכל, אלא בשל היעדר אנזים במערכת העיכול.


אין תגובות:

פרסום תגובה

תוכלו לשלוח לנו הכל אודות מחלת האסטמה, החל מתופעות לוואי אישיות של תרופות ועד למאמרים אודות המחלה... (למייל: kobisport@gmail.com)