יום שישי, 16 בינואר 2015

אסטמה טיפול טבעי

אסטמה טיפול טבעי האם הדבר אפשרי?

הטיפול הטבעי במחלת האסטמה אכן אפשרי!.
הטיפול המחלת האסטמה צריך להתמקד בגורמים ובסיבות להתפרצות מחלת האסטמה.!
כך למעשה לטפל בשורש הבעייה.

מהי אסטמה Asthma?

מחלת האסטמה - Asthma מאופיינת בהתקפים אשר מצרים את דרכי הנשימה ויוצרים קוצר נשימה!
אסטמה שמקור המינו היווני: אסטמה = "מתנשפת" היא מחלה דלקתית כרונית של דרכי הנשימה נפוצה המאופיינת בתסמינים משתנים וחוזרים של חסימת זרימת אוויר בדרכי הנשימה ובסימפונות.

מהם התסמינים במחלת האסטמה?

התסמינים נפוצים של מחלת האסתמה, כוללים: צפצופים, שיעול, לחץ בחזה וקוצר נשימה. 

גורמים לאסטמה?

הגורמים לאסטמה הם לרוב השילוב של גורמים גנטיים כלומר תורשתיים וסביבתיים.

כיצד מאבחנים את מחלת האסטמה?

האבחנה של המחלה היא בדרך כלל מבוססת על הסימפטומים ותלונות החולה, תגובה לטיפול לאורך הזמן וספירומטריה. המצב הקליני ושכיחותם של סימפטומים, כמו כן, ישנן בדיקות של נפח נשיפה בשנייה אחת (forced expiratory volume in one second או בקיצור: FEV1), וקצב זרימת נשיפה שיא.
יש לציין כי האסטמה יכולה להיות להופיע כדרמטיטיס (דלקת עור חיצונית) או שאינו דרמטיטיס (פנימית). שבו אטופיה מתייחסת לנטייה לפיתוח תגובת רגישות יתר. טיפול רפואי באסטמה והתקף אסטמה

טיפול בתסמינים חריפים הוא בדרך כלל עם beta-2 אגוניסט בשאיפה פועל כמרחיב סימפונות קצר טווח (כדוגמת ה-סאלבוטאמול) וסטרואידים לרוב בשאיפה או במצבים קשים בכדורים בדרך הפה - אורלי. כמו כן, במיקרים קשים של התקפי אסטמה ניתן לטפל בסטרואידים דרך הווריד, מגנזיום סולפט, ואשפוז לרוב נידרש. סימפטומים יכולים למניעה על ידי גורמי הימנעות, כגון אלרגנים ומגרים, וע"י השימוש בסטרואידים בשאיפה. אגוניסטים ארוכים-הפועלים בטא (LABA) או תרופות סינגולר וניגזרותיו - antileukotriene (מעכבי 5-lipoxygenase arachidonate או יריבים CysLT1) עשויים לשמש בנוסף לסטרואידים בשאיפה, 

אין תגובות:

פרסום תגובה

תוכלו לשלוח לנו הכל אודות מחלת האסטמה, החל מתופעות לוואי אישיות של תרופות ועד למאמרים אודות המחלה... (למייל: kobisport@gmail.com)